catering

catering

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, uruchomiliśmy dodatkową usługę, którą jest kompleksowy catering. Ełczanka zapewni Państwu dostęp do najsmaczniejszych domowych posiłków, podawanych tak, aby każda impreza przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze.

W życiu przeżywamy wiele niepowtarzalnych chwil i ważnych wydarzeń, które z pewnością zasługują na odpowiednią oprawę. Momenty kiedy chcemy poddać się nastrojowi i skoncentrować na ludziach a niekoniecznie na sprawach związanych z organizacją. Zawsze jest tak wiele przygotowań. Dlatego najlepszym wyjściem jest powierzenie troski o szczegóły specjalistom, którzy zagwarantują, że wszyscy uczestnicy przyjęcia będą wspominali go z przyjemnością. 
Pomagamy w zorganizowaniu świąt rodzinnych i towarzyskich. Profesjonalnie przygotujemy dla Państwa każdą uroczystość: chrzciny, komunie, wieczory panieńskie lub kawalerskie, wesela, urodziny, imieniny, rocznice, jubileusze. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i również przedsiębiorstwa państwowe i firmy prywatne.
 Naszym mocnym punktem jest szybka dostawa posiłków, zapewniająca przy tym świeżość dań. Wybierając catering w Ełczance, wybieracie Państwo wysoką jakość obsługi w rozsądnej cenie.

W sprawach związanych z cateringiem prosimy kontaktować się z Panią Magdą pod numerem telefonu 504 171 886 bądź e-mailowo magda.elczanka@wp.pl

imprezy rodzinne

imprezy rodzinne

Imprezy okolicznościowe stanowią drugi filar naszej działalności. Specjalizujemy się w organizowaniu przyjęć z okazji chrzcin, komunii, urodzin, rocznic, zjazdów, przyjęć weselnych i wielu innych.

Oferujemy do wynajęcia swoje sale wraz z kompleksową obsługą cateringową. Pomieszczenia dekorujemy adekwatnie do charakteru imprezy okolicznościowej. Pomagamy w doborze odpowiedniego menu, dostosowanego do indywidualnych upodobań gości.
Powierzenie nam organizacji Państwa imprezy okolicznościowej zdejmie z Państwa wiele obowiązków organizacyjnych, takich jak: zaplanowanie listy dań, zakupy składników, przygotowanie posiłków, udekorowanie pomieszczenia, obsługę gości a także sprzątanie po skończonej już imprezie. Unikną Państwo w ten sposób wiele stresu i zaoszczędzą czas, który pozostanie Państwu na uczestnictwo w zaplanowanym wydarzeniu. Więcej

imprezy biznesowe

imprezy biznesowe

Świadczymy kompleksową obsługę cateringową dla firm w zakresie organizacji przyjęć, bankietów firmowych, spotkań biznesowych, konferencji oraz imprez integracyjnych. Ponadto oferujemy catering sezonowych, podczas Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych.

W ramach obsługi cateringowej dbamy nie tylko o to, aby serwowane przez nas posiłki były smaczne i podane w elegancki sposób, ale przede wszystkim, by sprzyjały dyskusji i nawiązywaniu nowych znajomości co jest bardzo ważne podczas tego typu spotkań.
Obsługę cateringową bankietów, konferencji oraz innych spotkań biznesowych realizujemy w formie posiłków serwowanych przez nasz zespół lub w formie stołu szwedzkiego. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wykwintnych stołów szwedzkich, które na pewno zrobią ogromne wrażenie na Państwa partnerach biznesowych. Więcej

galeria

ZAPYTANIE OFERTOWE