imprezy rodzinne

organizacja imprez rodzinnych

Organizacja imprez okolicznościowych stanowi drugi filar naszej działalności. Specjalizujemy się w organizowaniu imprez rodzinnych z okazji chrzcin, komunii, urodzin, rocznic, zjazdów, przyjęć weselnych i wielu innych.

Oferujemy do wynajęcia swoje sale wraz z kompleksową obsługą cateringową. Pomieszczenia dekorujemy adekwatnie do charakteru imprezy okolicznościowej. Pomagamy w doborze odpowiedniego menu, dostosowanego do indywidualnych upodobań gości.
Powierzenie nam organizacji Państwa imprezy okolicznościowej zdejmie z Państwa wiele obowiązków organizacyjnych, takich jak: zaplanowanie listy dań, zakupy składników, przygotowanie posiłków, udekorowanie pomieszczenia, obsługę gości a także sprzątanie po skończonej już imprezie. Unikną Państwo w ten sposób wiele stresu i zaoszczędzą czas, który pozostanie Państwu na uczestnictwo w zaplanowanym wydarzeniu.

CHRZCINY

Chrzciny Państwa dziecka to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla Państwa, jak i wszystkich bliskich. Nie pozostawimy Państwa w tym dniu bez pomocy. Całą organizacją przyjęcia zajmiemy się osobiście. Na Państwa głowie zostanie tylko: podanie daty i godziny, określenie liczby gości, wybór menu oraz dekoracji. Będą mogli Państwo spokojnie udać się z dzieckiem i rodziną do kościoła, nie martwiąc się już o nic więcej.

KOMUNIA

Chcą Państwo, aby w ten ważny dla Państwa dziecka dzień wszystko przebiegło idealnie? Zgłoście się do Nas. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przyjęć komunijnych. Zajmiemy się dekorowaniem sali, przygotowaniem posiłków, ich podaniem oraz sprzątnięciem sali. Na Państwa głowie pozostanie tylko i wyłącznie wybór menu. Podczas gdy my zajmiemy się organizacją przyjęcia, Państwo będą mogli skupić się na Swoim dziecku i świętowaniu tego ważnego dnia z najbliższymi.

urodziny

URODZINY

6, 16, 36 a może 60 lat mają Państwo ? Ważne jest to, że chcecie świętować swoje urodziny w gronie rodziny i najbliższych przyjaciół. Pomożemy zorganizować niezapomniane przyjęcie urodzinowe. Spędzicie Państwo czas ze swoimi gośćmi, a nie przesiadując w kuchni i przygotowując jedzenie. Pozwólcie sobie na odrobinę luksusu w tym ważnym dla Was dniu. Przygotujemy jedzenie, zadbamy o potrzeby kulinarne gości, podamy ciepłe i zimne napoje, posprzątamy po imprezie. Państwa rola w przygotowaniach ograniczy się do wyboru menu. Najważniejsze, aby w tym dniu dobrze się Państwo bawili.

JUBILEUSZE

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne są rocznice. Czy jest to rocznica zawarcia związku małżeńskiego, jubileusz czy jakakolwiek inna data upamiętniająca ważne wydarzenie, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z naszej strony możemy Państwu zagwarantować spędzenie tego czasu razem, z dala od zmartwień, bieganiny i nerwów, bierzemy cały ciężar przygotowania na siebie. Państwa zadaniem jest tylko i wyłącznie podanie liczby zaproszonych gości i wybór menu.

ZJAZDY

Zjazdy rodzinne, klasowe, grupowe… Czy naprawdę chce się komuś organizować je w domu i martwić się o wszystko ? A może lepiej byłoby zostawić całą organizację w naszych rękach i skupiając się na dobrej zabawie ? Podajcie nam tylko termin zjazdu, liczbę zaproszonych gości i wybierzcie menu. Chodzi przecież o dobre samopoczucie i zabawę, a to potrafimy zagwarantować. Zaufajcie naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizowaniu imprez.

STYPY

Rozumiemy doskonale jak to jest stracić ukochaną osobę i że nie zawsze jest się w stanie zająć się organizowaniem wszystkiego osobiście. Oferujemy swoją pomocną dłoń, by zdjąć z Państwa barków ciężar zorganizowania stypy. Przygotujemy odpowiedni wystrój sali oraz zadbamy o posiłki i napoje dla gości. W atmosferze spokoju i szacunku będziecie mogli oddać się Państwo wspominkom oraz rozmowom o osobach, które już odeszły. Ze swojej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm.

ZAPYTANIE OFERTOWE