imprezy biznesowe

Świadczymy pełną obsługę cateringową dla firm w zakresie organizacji imprez biznesowych, przyjęć, spotkań firmowych, spotkań, konferencji oraz imprez integracyjnych. Ponadto oferujemy organizację cateringów sezonowych, podczas Świąt Wielkanocnych i Bożonarodzeniowych.

W ramach obsługi cateringowej dbamy nie tylko o to, żeby serwowane przez nas posiłki były smaczne i podane w elegancki sposób, ale przede wszystkim, by sprzyjały dyskusji i nawiązywaniu nowych znajomości co jest bardzo ważne podczas tego typu spotkań biznesowych. 
Świadczone przez nas usługi cateringu sprawią, iż imprezy tego typu są na najwyższym poziomie.

Obsługę cateringową bankietów, konferencji oraz innych spotkań biznesowych realizujemy w formie posiłków serwowanych przez nasz zespół lub w formie stołu szwedzkiego. Specjalizujemy się w przygotowywaniu wykwintnych stołów szwedzkich, które na pewno zrobią ogromne wrażenie na Państwa partnerach biznesowych.

Podczas organizacji bankietu oprócz samego menu, niezwykle istotne jest odpowiednie przystrojenie stołów, sali w której odbywa się impreza, a także zastosowanie eleganckiej zastawy stołowej – wszystko to znajdą Państwa w naszej ofercie cateringu na bankiet. Natomiast w przypadku konferencji oferujemy Państwu przerwy kawowe dostosowane do Państwa potrzeb.Catering świąteczny dla firmy catering wigilijny, wielkanocny, przyjęcia firmowe dla pracowników
i kontrahentów, świąteczne spotkania integracyjne, bale karnawałowe, uroczystości świąteczne.
Proponujemy spotkania firmowe przy perfekcyjnie zastawionych stołach tradycyjnymi świątecznymi smakołykami z klimatycznymi dekoracjami. To wszystko wprowadzi do Państwa firmy magię domowego ciepła – z pewnością nie tylko tego dnia ale na znacznie dłużej.


ZAPYTANIE OFERTOWE