Wesela – Organizacja wesela, sala weselna

wesela

Naszą tradycją stało się już wyjątkowe podejście do klientów a także ich Gości. Dopełnimy wszelkich starań, aby ten dzień stał się niezapomniany. Doradzimy Państwu najlepszą formę organizacji przyjęcia, ustalimy wspólnie menu, wykonamy dekorację stosowną do okazji oraz zapewnimy pomoc przy organizacji dodatkowych atrakcji.

Wesele to wyjątkowa okazja, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę na organizację przyjęć weselnych. Oferty na przyjęcie weselne przygotowane zostały w kilku wariantach cenowych. Różnią się pomiędzy sobą ilością dań gorących, przystawek zimnych, dekoracjami sali bankietowej i innych ważnych szczegółów.

Podczas imprezy weselniej zapewniamy kompleksową opiekę nad Gośćmi, dostosowujemy się do wymogów kulinarnych i oczekiwań, oferujemy szeroki asortyment potraw.

Posiłki serwujemy w takiej kolejności, aby ich skład był zróżnicowany i niepowtarzalny. Menu ustalane na tę uroczystość uwzględnia nasze wyjątkowe propozycje potraw charakteryzujące się doskonałym smakiem. Służymy pomocą przy wyborze odpowiednich dań, ciast, napojów, oprawy uroczystości i wyjątkowej dekoracji stołów weselnych.

Podstawowe menu weselne składa się z czterech zestawów dań gorących, przekąsek zimnych, ryb, własnych wyrobów mięsnych, surówek, sałatek warzywnych, napojów zimnych oraz gorących. Jako dodatkowe atrakcje, które uświetnią przyjęcie proponujemy min. „stół mazurski z potrawami regionalnymi”, pieczone prosię czy „czekoladową fontannę”.

Wesela organizowane w Ełczance bazują na wieloletnim doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu. Posiadamy dwie sale, salę bankietową na 27 osób oraz salę główną w której możecie Państwo zorganizować przyjęcie do 120 osób (w formie cateringu liczba gości bez ograniczeń). Z najwyższą starannością dbamy o nastrój w ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju dzień, starając się spełnić Państwa oczekiwania pod każdym względem.

Każdy z nas marzy o tym, by dzień, w którym mówimy sobie sakramentalne „Tak” był jedyny i niepowtarzalny. Pragniemy pamięć o nim zachować na zawsze. Dzień ten powinniśmy przeżyć uroczyście i radośnie. Jeżeli pragną Państwo zorganizować takie właśnie przyjęcie weselne, zapraszamy do Restauracji Ełczanka.

W sprawach związanych z organizacją przyjęcia weselnego prosimy kontaktować się z Panią Karoliną pod numerem telefonu 661 941 726 bądź e-mailowo karolina.elczanka@wp.pl

Nasi partnerzy

Współpracujemy również z wieloma firmami, z branży weselnej i nie tylko, które mogą pomóc przy organizacji przyjęcia w taki sposób, aby niemal w stu procentach mogli Państwo powierzyć nam przygotowanie imprezy nie martwiąc się o żaden detal.

sala weselna
menu weselne
organizacja wesela
ZAPYTANIE OFERTOWE